Ta oferta nie stanowi informacji handlowej
Dane kontaktowe
Wypożyczalnia Mazury Kamil Tyszko
11-600 Kolonia Rybacka,
Spacerowa 21 ,
Polska
Osoba kontaktowa
Kamil Tyszko
wypozyczalnia.mazury@gmail.com
Tel: +48792591898


https://wypozyczalnia.mazury.pl/

Początki firmy Wypożyczalnia Mazury sięgają roku 2010, kiedy właściciel firmy zdecydował się na zakup używanej łodzi z początku lat 90-tych, wykonanej jeszcze w technologii sklejki laminowanej. Łódź była wynajmowana 2 lata, a następnie firma w sposób dynamiczny rozwinęła swoje umiejętności, wykonała ciężką pracę marketingową, zainwestowała wiele pieniędzy, czego owocem jest obecnie oferta ponad 10 jachtów motorowych do czarteru na Mazurach. Nasza oferta jachtów posiada bardzo szeroki zakres: od łodzi 6,5 m długości kadłuba do nawet 12 metrów. Każda z łodzi (często w Polsce określana jako houseboat) posiada wyposażenie do wypoczynku, ale przede wszystkim do komfortowego życia dla 2, 4, 6, a nawet 8 osób. W zakresie wspomnianego wyposażenia wchodzi: kuchnia z palnikiem, lodówką, zlewem z bieżącą wodą, a także łazienka z prysznicem z ciepłą wodą i toaletą stacjonarną. Całe wnętrze podzielone jest na osobne kabiny lub tzw. koje, czyli miejsca do spania dla załogi. Na zewnątrz jachtów znajdziemy materace do kąpieli słonecznych, wygodny pokład do wypoczynku, nawet pod daszkiem, aby skryć się przed słońcem. Oczywiście bezpieczne wyjście do wody po drabince to standard, którego każdy oczekuje wypoczywając na wodzie.

CPV


  • Łodzie rekreacyjne i sportowe
  • Usługi czarterowania statków
Termin składania ofert
27.05.2021
Ważna od
28.11.2020
Branże
Możliwy wolumen produkcji
100

Inne oferty i przetargi

BMW używane


BMW Auto Premium to autoryzowany serwis samochodów tej marki, który oferuje przede wszystkim usługi serwisowe w zakresie napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych oraz wszelkiego rodzaju napraw blacharsko-lakierniczych.

branże: Handel,Samochody osobowe
data: 16.03.2021 - 31.07.2021  

BMW leasing


BMW Auto Premium to autoryzowany serwis BMW z siedzibą w Rzeszowie. Firma zajmuje się bieżącą obsługą samochodów, taką jak naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, blacharskie i lakiernicze oraz oferuje szeroki wybór samochodów marki BMW.

branże: Handel,Usługi finansowe,Samochody osobowe
data: 16.03.2021 - 31.07.2021  

Zobacz więcej ofert