Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDni Skandynawskie - Energia inteligentnych miast

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Łukasz Ptak | 2017-03-03 08:44:15
skandynawia, konferencja, szczecin, energia

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję Dni Skandynawskich, która odbędzie się w Szczecinie, w dn. 30 marca - 2 kwietnia. Prezentacja działań w ramach polsko-skandynawskiej współpracy gospodarczej, a także promocja kultury i edukacji krajów skandynawskich w Polsce odbywać się będzie we współpracy z Ambasadami Danii, Szwecji i Norwegii oraz partnera strategicznego tegorocznego wydarzenia, Ambasady Finlandii.

Konferencja biznesowa, zaplanowana na 30 marca, zainauguruje to doroczne wydarzenie. W ramach konferencji, której tematem przewodnim będzie Zrównoważony rozwój inteligentnych miast, omawiane będą tematy związane z inteligentnym zarządzaniem miastem, współpracą biznesu z uczelniami, inteligentnym transportem miejskim czy kreowaniem przestrzeni publicznej. Każdy z tych tematów zaprezentowany zostanie przez specjalistów z Polski i Skandynawii.

Możliwości do nawiązania kontaktów biznesowych będzie oferować również giełda kooperacyjna Scandinavian Business Mix, stanowiąca dodatkowy komponent tego wydarzenia. Jest ona odpowiedzią na potrzeby i zainteresowania przedsiębiorstw, które planują nowe inwestycje, poszukują biznesowych partnerów, a również potrzebują uzyskać wsparcie instytucji gospodarczych oraz instytucji otoczenia biznesu.

Zgłoszenie udziału w konferencji możliwe jest poprzez zarejestrowanie się na stronie www.ds.szczecin.eu/rejestracja bądź przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej na podany adres elektroniczny lub faksem.

Zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej Scandinavian Business Mix prosimy o dokonanie osobnego zgłoszenia na stronie www.ds.szczecin.eu/rejestracja


Dodatkowo, przez cały czas trwania Dni Skandynawskich odbywać się będą różnorodne wydarzenia o charakterze kulturalnym, rodzinnym i sportowym.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: ds@um.szczecin.pl.
Pliki do pobrania

GIEŁDA KOOPERACYJNA
pdf | 507.74 KB
Pobierz
KARTA ZGŁOSZENIOWA
pdf | 513.6 KB
Pobierz
PROGRAM DNI SKANDYNAWSKICH
pdf | 693.99 KB
Pobierz
PROGRAM KONFERENCJI BIZNESOWEJ
pdf | 641.88 KB
Pobierz
ZAPROSZENIE
pdf | 450.28 KB
Pobierz